Mnoho důvodů proč

Díky

Přátelé, kamarádi pivní, Vážení zákazníci,

 

Neskonale si vážíme Vašeho zájmu o Beerbuďďáky, jste skvělí!

 

Ten, kdo má objednáno, může se těšit, radost je na cestě k Vám. Vy, co prozatím otálíte, jestli se náhodou na trhu neobjeví ještě lepší dárek, tak pozor, abyste čtyryadvacátýho náhodou na benzince nekupovali náhradní stěrače, protože se neobjevil a nic jinýho už nestihne přijít.

 

To, co objednáte o tomto víkendu Vám garantujeme, že do vánoc dojde, i kdybychom to měli osobně rozvážet (mít na to kapacitu tak je to pro nás ta nejmilejší forma předání Bb).

tak mrkněte na www.beerbuddy.cz, plňte košíky a darujte pod stromeček radost.

 

 

Dneska místo satiry prachsprostá výrobní fotka, kdy na začátku se u lesklýho Beerbuddyho sejde představenstvo společnosti, které odsouhlasí font písma (Bb nejvíce vlevo). Písmo je poté ručně vyřezáno a naneseno předsedou valné hromady za přítomnosti dozorčí rady, která může kdykoli do procesu nanášení zasáhnout. Je-li vše v pořádku, je Býbý předán řediteli BSC – Beer Sand Centra a zde jsou na něj invertně nanešeny iniciály. Závěr patří finální úpravě a testování, kdy každý Beerbuddy je podroben SPV – stu piv vypitých a předán k expedici. Tu, shodou okolností má na starosti také představenstvo, ostatně jako každý krok před ní.

Využití

Všude tam, kde se hodí volné ruce, se hodí Beer buddy.

Nezáleží na místě, ale jestli jste zrovna na diplomatickém banketu, tak v rámci cizojazyčných konverzací se hodí i jemná gestikulace. Ovšem jak je obecně známo, většina zahraniční partnerů si nelibuje v pocákáných žaketech a tak je na místě drink/piví odložit někde opodál. Doslova ideální příležitost, aby ho lohl brigádnický pingl, který přesně na tento okamžik čeká od chvíle odšpuntování první flašky, nebo zasyčení první plechovky a mohl se osvěžit někde potají za závěsem. Pivo fuč, vem to čert, ale co si u mně řeknou partneři? „Tak on po nás chce takový a makový věci, přičemž si ani nedokáže ohlídat svůj drink?“

 

Inu příležitost dělá zloděje a předvídavost příležitost předpoví, tj. prostě být o krok napřed.

 

Není nic jednoduššího než si své piví zaklapnout do svýho Grandesta a toho zasunout do chlopně u saka. Vzniklý prostor mezi ústy a dnem plechovky vyplnit dilatačním brčkem. Oala a je to. Sklidíte nejen obdiv a uznání, ale dosáhnete snáz cíle, proč se banket pořádal. A sklízet nebudete jen vy, ale i pan číšník který po dlouhé době vydrží i do závěrečného debarasu.

 

Hlídat si své platí všude, diplomatický banket, táborák s přáteli v přírodě a nebo třeba při práci na stavbě. U poslední zmiňované příležitosti to platí dvojnásob. To co má mizet nemizí, ta zelená hrouda, co byl dřív písek, měl být dávno už beton v základech. Zatímco to, co by mělo zůstat tam, kde bylo, je najednou nenávratně fuč. Zbyl jen vlhký a kulatý otisk v prachu, sucho v krku, možná někde někdy vyplave prázdná plechovka.. Myšlenky typu „kéžby šel vrátit čas“, „proč jsem si ho nedal jinam“, „nedal jsem si ho jinam?“ a „proč neexistuje autonomní hlídač piva třitisíce+“ jsou již liché. Přitom stačilo tak málo. Zaklapnout, otevřít, zavěsit…

..zaklapnout, otevřít a? Co to jen připomíná? Beer buddyho?, Esenšla? Přesně jeho, protože jeho posláním je zajistit, aby to, co je tvoje, zůstalo tvým do poslední kapky. Aby si i tu poslední kapku měl u sebe, i když máš plný ruce. Koneckonců, přece víš, že poslední kapka je na celým piví to nejlepší, a proto se do plechovky dává jako první – ten zbytek je jen ochranná atmosféra té poslední kapky 

😉

Ať už se rozhodnete ve prospěch Esenšla či Grandesta, nešlápnete vedle s ani jedním z nich. Vězte, že oba jsou tu pro Vás. Aby chránili to, co máte rádi a o něco ulehčili Vašim každodenním starostem.

Rekordy?

Úctyhodný výkon pana Zdeňka, který vynesl 432 plných plechovek k soše Radegasta.

Ale i tak vidíme prostor pro zlepšení. Třeba místo holí do každé ruky Beerbuddyho, protože dodržovat pitný režim a v pravý čas se osvěžit dokáže dodat tolik energie, že hůlky nejsou potřeba. A když se zavěsí další osm nabitých Býrbaďáků kolem pasu, přesune se těžiště břemene blíže k zemi a zvýší se díky tomu i rovnováha. Navíc stoupne i číslo vynesených piví na rovných 440 kousků, což by byl (a snad příští rok bude) nový Český rekord. Ale i tak má šerpa Zdeněk náš obdiv a gratulujeme mu k parádnímu výkonu.

Babí léto

 

Jsou parádní tyhle sluneční dny a jsou ještě lepší, když je člověk nepromarní s přilepeným zadkem doma na židli. Takže lapnout buddyho, a je jedno jestli toho našeho, nebo doopravdickýho, nejlíp oba a jít ven.

Na fotografii je Beer buddy Esenšl – ten černý, a jediný kus na světě Beer buddy EREKŠN, prototypu ze slonoviny určeného pro asijský trh, ale o tom někdy jindy.

Vánoce

 

Klid, pohodlí a piví. Všichni to známe, kdy doslova během okamžiku zmizí předvánoční shon a napětí, které vystřídá rodinná pohoda, prostřený stůl a piví, který umožní kapříkovi naposledy si zaplavat. Pak už jen pár koled a šup rozbalit dárky a s nimi, typické óóóóó, copak to tu máme maminko, no néééé, Beer buddy, jak si to tušila?

Ona správná žena netuší, ale ví. Ví, že když držíš venku v létě plechovku, bude za chvíli její obsah teplý. Ví, že když v zimě při nějaké bohulibé činnosti si dáváš jedno jen tak venku za odměnu, tak tě zebou ruce a nemůžeš se pořádně soustředit. A taky ví, jak nemáš rád když si někdo splete tvojí plechovku se svou. A jelikož při listováním ve svém oblíbeném měsičníku VOGUE zahlédla elegantního Beer buddyho, neváhala ani chvíli a objednala tohoto perfektního pomocníka, který Ti vytrhává z paty hned tři, výše uvedené trny.