Beerbuddy

Vítejte v srdci českého pivního umění,

kde se tradice setkává s inovací. Jsme Beerbuddy, ryze česká firma, která s láskou a precizností vyrábí pivní příslušenství, které zdobí a obohacuje váš pivní rituál.

 

V roce 2019 začala naše cesta s jediným cílem – spojit výjimečnost českého piva s českým důvtipem, nápady a šikovností. A přesně tohle se Vám vybaví když vezmete naše výrobky do rukou. Uvidíte krásně, řemeslně zpracovaný produkt, který Vás a Vaše okolí pobaví.

 

Věříme, že ten správný pivní zážitek začíná již při výběru správných doplňků (vždyť v hospodách máte také svůj oblíbený typ krýglů a dobře víte, jak chuť dokáže pokazit ošmatlaná všední sklenice bez nápadu). Proto jsme se rozhodli vytvořit nejenom produkty, ale i atmosféru, která vám umožní prožívat magii každého doušku. Při procházení naší kolekce objevíte originální designy spojené s funkcionalitou, vytvořené s citem pro estetiku a láskou ke kvalitě.

 

Náš tým tvoří lidé, kteří milují pivo stejně jako vy. Jsme malá rodina s velkými sny, a naše vášeň pro pivní kulturu nás spojila do týmu, který se neustále snaží přinášet něco nového a nezapomenutelného. Jsme hrdí na to, že naše produkty nejsou jenom příslušenstvím, ale příběhy, které sdílíme s vámi, našimi váženými zákazníky.

 

Vstupte s námi do světa českého pivního umění a objevte špičkové řemeslné pivní příslušenství, které není jenom doplňkem, ale klíčem k nezapomenutelným okamžikům. Čekáme na vás s otevřenou náručí a orosenou plechovkou dobrého piva zacvaklou v Beerbuddym v ruce – prostě jako dobrá česká společnost!