Beerbuddy

Logo1024Trans

zbývá k odhalení další limitky Beerbuddy Grandest

Prosinec - Beerbuddy Zlatý řez

„ Geometrie má dva poklady: Pythagorovu větu a zlatý řez. První má cenu zlata, druhý připomíná spíše drahocenný kámen. “ Johannes Kepler

Krasavec, že?

A proč zrovna drahocenný kámen? Zlatý řez je úzce spojován s přírodou a přenesen do lidského světa. Setkáme se s ním u květin a živočichů, ale i v nerostném světě, v tom našem jej najdeme v okrajích fotografií a uměleckých děl, kde upravuje kompozici a přidává estetický nádech. A i když nám prvním pohledem přijde nesymetrický, tak odkazuje právě na harmonii a rovnováhu. Na dřevěném Beerbuddym je přes den čistě bílý, v noci o sobě dává vědět jemně zelenou barvou, odkazující na přírodu.
zr

Listopad - Beerbuddy WE Movember

"Wooden Experience" otevírá novou řadu exkluzivních Beerbudďáků vyrobených z přírodního materiálu s příměsí dřeva. A jako každý kvalitní dřevěný výrobek dostává i tato kolekce speciální péči, která se skládá z ručního broušení několika druhy smirkového papíru a postupným lakováním. Výsledkem je užasně hebký a příjemný povrh držadla Beerbuddyho. A ač se zdá, že ctí panenský design, po napití zvyšuje povědomí o mužském fyzickém i duševním zdraví.

Krasavec, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
WE all tr

Záři - Beerbuddy Chmeléia

Měsíc září je podzimem léta, kdy večery nastupují dříve než jsme byli zvyklí, avšak je v klidu trávíme ještě v krátkém tričku hledící s hlavou vzhůru obdivující hvězdy. Září se také nese ve jménu sklizně chmelu, který díky bohyni Chmeléií získává svojí zeleně sytou barvu bohatou vůni a nezaměnitelnou hořkost. Právě Chmeléia, dcera bohyně úrody Demetéry a boha veselí a umění Dionýsóse, se stala inspirací pro zářiového Beerbuddyho.

Krasavice, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
¨mobil kopie

Srpen - Beerbuddy Oppenheimer

Měsíc, kdy je oficiálně odstartována houbařská sezóna. Vyrazte do lesa s Beerbuddym inspirovaný milovníkem těch největších hřibů. Na levém a pravém boku oceníte jeho stupnici, díky které se Vám již nikdy nestane, že až budete v hospodě popisovat jak velký ten pravák byl, že byste se neměli oč opřít. Na jedné straně v centimetrech, na straně druhé pro fajnčmekry v palcích.

Krasavec, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
houbar vyprodanoIII

červenec- Beerbuddy Chcibír

Holubice bíru, posel vychlazených dobrých zítřků.

Krasavec, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
LQ chci bir 1

červen - Beerbuddy GoodTata

Nejprve den matek, pak dětí a 18. červen patří všem otcům. Beerbuddy GoodTata je inspirován kmotrem, kdy Don Corleone prohlásí, že "muž, který netráví čas se svojí rodinou, není pravý muž". Proto na těle tohoto Beerbuddyho naleznete různé slovní hříčky oslavující otce a taky se dozvíš, že Pater noster není jen označení unikátního výtahu.

Krasavec, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
tata vyprodano

květen- Beerbuddy Scarface

Klasika všech klasik, "jsem Tony, Tony Montana". Tonyho přímočarý pohled na svět dá člověku víc než tisícero motivačních knih a citátů. "Say hello to my little friend"

Krasavec, že?

Tlačítko níže Vás provede objednávkou
koupit
LQ WiY

Zbývá, k dalšímu odhalení jedinečného Beerbuddyho

Beerbuddy WE Sectio Aurea - Zlatý řez

zr

Beerbuddy WE Movember

WE all tr
originální pivní příslušenství

 Září Beerbuddy Chmeléia

¨mobil kopie

           Srpen             Beerbuddy Oppenheimer

houbar vyprodanoIII

           červenec            Beerbuddy Chcibír

LQ chci bir 1

           červen            Beerbuddy GoodTata

tata vyprodano

           květen           Beerbuddy Scarface

scarface